Ana sayfa Spor Haberleri Volkan Demirel Futbola Veda Etti

Volkan Demirel Futbola Veda Etti

Fenerbahçe Spor Kulübü, 38 yaşındaki tecrübeli kaleci Volkan Demirel futbola veda etti. Demirel’in bundan sonra teknik heyette görev yapacağını açıkladı.

Öte yandan Volkan Demirel için yapılacak jübile karşılaşmasıyla ilgili detayların ilerleyen günlerde duyurulacağı belirtildi.

Fenerbahçe resmi sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Fenerbahçemizin şanlı formasını 17 yıldır başarıyla taşıyan, kulübümüzün sembol isimlerinden olan Volkan Demirel ile kulübümüz arasındaki görüşmeler karşılıklı anlaşma ile karara bağlanarak, odak noktasında ‘Fenerbahçelilik’ olan yepyeni bir yolculuğa adım atılmıştır. Kaptan Volkan Demirel onurla taşıdığı görevine bundan böyle Sarı Lacivert renklerimiz altında teknik ekibimizin bir parçası olarak devam ederek, eşsiz deneyimlerini geleceğin Fenerbahçe’sinin başarıları için sarf edecektir.

“HEP BİRLİKTE YENİ YOLCULUKLARA”

Bu doğrultuda, değerli futbolcumuz için kulübümüze yakışan bir şekilde jübile organizasyonu gerçekleştirilecek olup, organizasyon tarihi ve detaylarına dair bilgiler ilerleyen dönemde camiamıza duyurulacaktır. Fenerbahçeli Volkan’a, kalecimiz ve kaptanımız olarak kulübümüze bugüne dek verdiği tüm emekleri için teşekkür ediyor; bu büyük kulübün çatısı altında üstleneceği yeni görevinde sonsuz başarılar diliyoruz. Şimdi şanlı renklerimizle, aynı tutkuyla hep birlikte yeni yolculuklara!”

“Fenerbahçe’ye hizmetin yeri olmaz”

Instagram hesabından bir mesaj yayınlayan Volkan Demirel, “Fenerbahçe’ye hizmetin yeri olmaz. Ömür boyu burada olmam dileğiyle.. Camiamıza hayırlı olsun.” dedi.